Jesteś tutaj: zdrofix.pl > Różne rodzaje diet > Dieta 1000 kalorii

Dieta 1000 kalorii

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby w miarę szybko zrzucić zbędne kilogramy idealnym rozwiązaniem będzie na pewno dieta szwedzka 1000 kalorii. Dieta 1000 kalorii Jak wiadomo, szwedzka kuchnia jest dość skromna i stawia się na minimalizm, oraz bogactwo ryb i potraw z tego produktu. Również z tym związana jest dieta 1000 kalorii, która w ciągu tygodnia pomaga nam zrzucić nawet 1,5 kg. Wszystko czego musimy przestrzegać, to ilości spożywanych kalorii. Jak tego właściwie dokonać?

Dieta 1000 kalorii przede wszystkim powinna być stosowana z rozwagą. Może ją stosować każda zdrowa osoba, powinny jej unikać natomiast nastolatki, kobiety ciężarne, oraz osoby mające problemy z chorobami krwi czy krążenia. Najlepiej jest stosować ją każdego roku na wiosnę, bowiem wtedy to mamy możliwość nabycia wszystkich potrzebnych do tej diety produktów. Dieta 1000 kalorii Stosować ja można o 7 do 21 dni, nie więcej, bowiem potem nasz organizm niekoniecznie pozytywnie będzie reagował na brak niektórych produktów takich jak mięso . Dieta 1000 kalorii jest szczególnie bogata w witaminy z grupy B, kwasy omega-3, witaminę C, błonnik oraz białko.

Dzienny jadłospis podzielony jest na pięć lekkostrawnych i niewielkich dań, na które to składa się pożywne śniadanie, przegryzka w formie drugiego śniadania, do tego później obiad będący głównym posiłkiem dnia. Po obiedzie w godzinach popołudniowych spożywamy podwieczorek, zaś kwintesencją całego dnia jest kolacja, która nie powinna być spożywana później niż o godzinie 19. Dieta 1000 kalorii Należy unikać podjadania, zaś wartość kaloryczna wszystkich tych posiłków nie powinna przekraczać 1000 kalorii.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.