Jesteś tutaj: zdrofix.pl > Różne rodzaje diet > Dieta Hollywoodzka

Dieta Hollywoodzka

Zapewne każda kobieta zastanawiała się kiedyś jak gwiazdy to robią, że utrzymują taką świetną figurę. Dieta Hollywoodzka Odpowiedź na to pytanie może być banalna, jednak dość oczywista. Mianowicie, jeśli chodzi o świetną figurę gwiazd filmowych, większość nich zawdzięcza to diecie hollywoodzkiej zwanej także dietą amerykańską. Opiera się ona głównie na owocach i różnych daniach z tych owoców zatem będzie ona świetnym rozwiązaniem dla wielbicieli produktów natury.

Dzienna dawka kalorii w tym wypadku nie powinna przekraczać 1200-1500 kalorii. Dieta ta dzieli się na dwa etapy. Całość powinna trwać około 3 tygodnie. W pierwszym etapie, który składa się na pierwszy tydzień jemy tylko i wyłącznie owoce. Możemy je przygotowywać dla siebie w różnych formach, podawać w różnych kombinacjach. Ważne, aby wszelkie dania dziennego jadłospisu stanowiły przede wszystkim owoce.

Drugi etap do tydzień drugi i trzeci. Dieta Hollywoodzka Do owoców dodajemy wtedy do jadłospisu warzywa, produkty zbożowe, chude mięso, chude sery, razowe lub chrupkie pieczywo i ryby. Istotne jest również odpowiednie zachowanie przerw między kolejnymi, następującymi po sobie posiłkami, bowiem tylko wtedy uda nam się zbilansować dzienny jadłospis oraz przyzwyczaić żołądek do w miarę regularnych posiłków w ciągu dnia.

Dieta ta, mimo że bogata jest w wartości odżywcze, to jednak ze sporej ich ilości rezygnuje. Dlatego też należy rozsądnie ją stosować i przerwać w odpowiednim momencie, aby nie narazić naszego organizmu na niepotrzebne zaburzenia. Dieta Hollywoodzka Po diecie należy przejść na program stabilizacyjny, który pomoże nam w uniknięciu efektu jo-jo.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.