Jesteś tutaj: zdrofix.pl > Różne rodzaje diet > Dieta tropikalna

Dieta tropikalna

Odchudzanie możemy podzielić na kilka grup. Dieta tropikalna Może być takie, które będzie dla nas nieprzyjemne, bo będziemy zmuszeni do ciągłego odczuwania głodu. Może być monotonne, które opiera się na powtarzających się jadłospisach. Może być tez takie, które będzie dla nas miało pozytywny wpływ i odkryje przed nami bardzo szeroką gamę nowych smaków i doświadczeń. Przykładem takiej diety może być dieta tropikalna.
Diety opierające się na owocach mają to do siebie, że w wyjątkowy sposób oczyszczają nasz organizm i sprawiają, że czujemy się odprężeni i pełni energii. Dieta tropikalna ma to do siebie, że oprócz świetnego samopoczucia i chęci do działania oferuje każdemu kto z niej skorzysta całą gamę wyjątkowych smaków i doświadczeń kulinarnych. Dieta tropikalna Owoce tropikalne są bowiem prawdziwą skarbnicą różnego rodzaju składników potrzebnych do funkcjonowania, witamin oraz mikroelementów, które to są bardzo istotne do naszego prawidłowego rozwoju.
Schemat żywienia zgodnie z dietą tropikalną powinno się stosować od 7 do 21 dni. Dzienna dawka kalorii natomiast nie powinna przekraczać 1000 kalorii, dzięki czemu jesteśmy w stanie schudnąć do 1,5 kg w ciągu tygodnia. Trzeba jednak zauważyć, że diety tej powinny unikać nastolatki, bowiem może ona zaburzyć ich późniejszy rozwój organizmu. Musza uważać także osoby z alergią na cytrusy, bowiem cała dieta opiera się głównie na tego typu owocach. Dieta tropikalna Dieta szczególnie jest bogaca w witaminy A, C, E, a co za tym idzie powinni ją stosować wszyscy, którzy cierpią na przypadłości związane z brakiem którejś z tych witamin.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.