Jesteś tutaj: zdrofix.pl > Warzywa i owoce > Owoc zamiast czekolady

Owoc zamiast czekolady

Każda kobieta uwielbia czekoladę. Jest to niejako wpisane w jej geny. Owoc zamiast czekolady Czekolada bowiem wpływa dobrze na wszystko: na zły humor, na problemy, na okres czy kłopoty w pracy. Jest swego rodzaju lekiem, który jednak mimo wszystko pozostawia pewne konsekwencje w postaci odkładającego się w strategicznych miejscach tłuszczyku. Dlatego, jeśli chcemy przekąsić coś słodkiego, a nie chcemy, aby pojawiły się tego zgubne konsekwencje, to najlepiej czekoladę zastąpić owocami.

Owoce mają wspaniały aromat, który może świetnie odegrać rolę czekolady. W dodatku charakteryzuje je bogactwo różnego rodzaju smaków, które oddziałują na wszystkie nasze zmysły: pięknie pachną, smakują, wyglądają. Jabłko może być świetną przekąską między posiłkami, w dodatku dobrze wpływa na zęby. Owoc zamiast czekolady Sałatka owocowa zaś z rożnego rodzaju darów natury może świetnie odegrać rolę podwieczorku, albo nawet i kolacji, bowiem dobrze jest przed snem zjeść coś co zawiera owoce. Na śniadanie idealny będzie banan i pomarańcza. Do tego oczywiście nie można zapominać o różnego rodzaju ciastach, które kuszą prawie tak bardzo jak pyszna czekolada.

Owoce to jednak nie tylko świetny przysmak i smakołyk. To również prawdziwa bomba witaminowa, która każdego dnia odżywia nasz organizm i zapewnia mu wszystkie podstawowe minerały i wartości odżywcze, potrzebne do poprawnego funkcjonowania. Dlatego dobrze jest połączyć przyjemne z pożytecznym i zastąpić czekoladowe łakocie, owocowymi smakołykami. Owoc zamiast czekolady Zmiana ta na pewno każdemu wyjdzie na zdrowie, zaś efekty będzie można zaobserwować bardzo szybko.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.